3 farklı şubemiz ile hizmetinizdeyiz. Şubelerimiz için tıklayınız.
Mercedes A180 BMW ve Audi ile Eğitim için 02165058901
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

En iyi Ehliyet ve Sürücü Kursu

Biz Kimiz?


Kısaca sizlere eğitim kalite anlayışımızdan ve sürücü kursumuzdan bahsettik.
En iyi ehliyet ve sürücü kursu hakkımızda

Neden BOĞAZİÇİ VİP Sürücü Kursu

Bir korkudur trafik, sürücü koltuğuna hiç oturmamış olan kişiler için. Lâkin unutulmamalıdır ki insanlar bilmedikleri, acemisi oldukları şeylerden korkmaktadır genelde. Trafik aslında kuralları katı ve net olarak belirlenmiş olan ve bu kurallara uyulduğu takdirde son derece rahat ve güvenli bir ilerleyiş içerisinde süren yaya ve araç hareketlerini kapsamaktadır yalnızca.

Boğaziçi VİP sürücü kursu ise sizleri trafiğe hazırlamak üzere profesyonel anlamda sürücü eğitimi alanında vermekte oldukları hizmetleri ile sektörde farklarını açıkça ortaya koymaktadır..

Ehliyet alabilmek üzere bir sürücü kursuna kayıt olduğunuz andan itibaren başlayan süreçte verilecek eğitimin içeriği çok hassas bir konudur. Boğaziçi VİP Sürücü Kursu ile gerek simülatör eğitimi, gerek kaliteli direksiyon eğitimleri ve ehliyet sınavına hazırlık sürecinde Trafik ve Çevre Bilgisi, Motor ve Araç Tekniği ve İlk yardım gibi konulardaki eğitimlerde kaliteyi siz de yakalayabilir, trafiğe ilk adımınızı güvenle atabilirsiniz.

“İstanbul’ da Sürücü Eğitiminde Bir MARKA”

 • DAİMA EN ÖNDE OLMANIN, DİĞER RAKİPLERİMİZ TARAFINDAN TAKLİT VE TAKİP EDİLMENİN, İSTANBUL  HALKININ ARKAMIZDA OLMASINININ ONUR VE GURURUNU YAŞAMAKTAYIZ…
 • AÇILDIĞIMIZ İLK GÜNDEN İTİBAREN BİZE DESTEK VEREN İSTANBUL HALKINA İNANILMASI GÜÇ AMA GERÇEK HİZMETLERLE CEVAP VERMEKTEYİZ…
 • İSTANBUL’ DA İLKLERİ YAPIYORUZ…
 • SON MODEL MERCEDES A180 VE AUDI  İLE EĞİTİM…
 • BİLGİSAYAR DESTEKLİ SINIFLARDA TEORİK EĞİTİMLER…
 • KOÇ SİSTEMİYLE BİRE BİR TEORİK EĞİTİM…
 • UZMAN BAYAN ÖĞRETİCİLERLE PROFESYONEL EĞİTİM…
 • ÜCRETSİZ SÜRÜCÜ EĞİTİM REHBERİ…
 • ÜCRETSİZ 240 SAYFA TEST KİTABI…
 • BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRİYORUZ…
 • SADECE BOĞAZİÇİ SÜRÜCÜ KURSUNDA…

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Misyonumuz, “Trafikte Güvenli Sürücü” sloganı doğrultusunda sürücü geliştirme alanına odaklanan, Türkiye’nin en büyük sürücü yetiştirme ve geliştirme şirketi olmaktır. Bünyemizde çalışmakta olan Uzman Sürücü Eğitmenlerine, bizlerden eğitim alan sürücü adaylarına güvenli ve emniyetli sürüş eğitimi imkanlarını da sağlayarak trafikte güvenli sürücüler yetiştirmeyi ve kaza risklerini en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Boğaziçi Vip Sürücü Kursu’nun sorumluluğu, trafikte bugünden daha güvenli bir trafik oluşturmak, kazaları önlemek ve kaza riskini en aza indirerek kaliteli sürücüler yetiştirmektir. Bu bağlamda sürücüleri geliştirmeye odaklanan programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan sosyal sorumluluk projeleriyle Boğaziçi Vip Sürücü Kursu, sürücü adaylarına kaliteli ve güvenli sürüş eğitim hizmeti vermeyi vizyonu olarak benimsemişti.

WhatsApp chat